Międzynarodowy
transport zwierząt

Międzynarodowy transport zwierząt

Licencjonowany transport oraz certyfikowany przewoźnik zwierząt poziomu drugiego z samochodem zatwierdzonym przez inspektora weterynarii.

Jak wygląda podróż ze zwierzęciem?

Samochód, którym przewozimy zwierzęta, to pojazd zatwierdzony przez Inspektorat Weterynarii. Oznacza to, że... czytaj całość

kochamy zwierzęt

Dlaczego My?

Bezpieczeństo twojego pupila

Bezpieczeństo
twojego pupila

Nie jesteśmy kolejną firmą, której zależy tylko na „zrobieniu roboty i do wiedzenia”. Sami posiadamy wiele zwierząt, które bardzo kochamy, dzięki temu rozumiemy twoje obawy i potrzeby. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, zajmujemy się twoim zwierzątkiem podczas transportu tak, jakby to był nasz własny pupil. Dzięki temu cała podróż jest w 100% bezpieczna i bezstresowa dla zwierzecia.

Transport zwierząt

Co nas wyróżnia?

Licencjonowany Transport

Licencjonowany transport zwierząt na terenie Wielkiej Brytanii oraz całej Europy. W tym takie kraje jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja i Dania.

Transport bez pośredników

Transport jednym bezpiecznym dla zwierząt samochodem z zachowaniem wszelkich wymagań i przepisów, dzięki temu podróż z punktu A do punktu B jest bezstresowa.

Certyfikat Typu 2

Posiadamy ten certyfikat, który jest konieczny przy transporcie zwierząt powyżej 8h, ponieważ nigdy nie wiadomo czy podróż się nie wydłuży, dbamy o twojego pupila.

Samochody Zatwierdzone Przez Inspektorat Weterynarii

Nie wyobrażamy sobie, jak moglibyśmy świadczyć nasze usługi, bez bezpieczeństwa zwierząt. Jest to naszym priorytetem.

Empatyczni i Przeszkoleni Kierowcy

Bardzo poważnie podchodzimy do tematu naszych pracowników, są to specjalnie wyselekcjonowane osoby, które kochają zwierzęta i wiedza jak o nie dbać.

Posiadamy Certyfikaty Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii

Spełniamy wszelkie wymogi i normy w zakresie przewozu zwierząt, posiadamy licencje na przewóz zwierząt.

Masz Pytania?
Zadzwoń do nas!

Pracujemy 7 dni w tygodniu.

Pn — Nd: 9:00 - 21:00

Co sądzą o nas klienci?

Opinie klientów

Jak należy przygotować
zwierzaka do podróży do UK?

Do takiej podróży psa, kota lub innego zwierzaka powinno się odpowiednio przygotować. Należy pamiętać, że pewne zabiegi trzeba wykonać odpowiednio wcześniej.

Przed podróżą warto pamiętać o kilku zasadach:

  • Przekraczające granicę zwierzęta powinny posiadać książeczkę aktualnych szczepień oraz zaświadczenie od lekarza weterynarii o braku przeciwwskazań do takiej podróży.
  • Konieczny jest także paszport wystawiany przez lekarza weterynarii z opisem maści, rasy
  • Zwierzę powinno mieć mikroczip. Przy okazji warto dodać, że po wszczepieniu mikroczipu należy ponownie zaszczepić zwierzę przeciwko wściekliźnie, a granicę UK można przekroczyć dopiero po 21 dniach od szczepienia.
  • Psy przed podróżą do UK powinny przejść kurację przeciw tasiemcom, odrobaczenie i mieć na to stosowne pisemne potwierdzenie lekarza.
  • Do Wielkiej Brytanii nie mogą podróżować niektóre rasy psów – jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami.